Niepełnosprawny z II grupa szuka pracy, najlepiej na jedną zmianę od 6 czy 7 do 14 -15 ,powód mam małe dziecko i trzeba odebrać je ze szkoły , pozdrawiam
Informacje kontaktowe
To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.