Wyszukiwarka: dwie poszukiwane osoby zatrzymane w Wałbrzychu i Szczawnie-Zdroju
Dwóch poszukiwanych zatrzymano w Wałbrzychu i Szczawnie-Zdroju - jedna trafiła do zakładu karnego, druga ustala miejsce pobytu.
Wałbrzyska policja codziennie realizuje działania mające na celu zatrzymywanie osób unikających wymiaru sprawiedliwości. Wczoraj doszło do dwóch kolejnych zatrzymań poszukiwanych.
Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w godzinach porannych na ulicy Niepodległości w Wałbrzychu. 42-letnia mieszkanka miasta była poszukiwana przez Sąd Okręgowy w Świdnicy celem odbycia kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się. Kobieta w tym samym dniu została doprowadzona do Zakładu Karnego we Wrocławiu.
Drugie zatrzymanie nastąpiło w Szczawnie-Zdroju na ulicy Chopina, również w godzinach porannych. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ujawnili 32-letniego mieszkańca Wałbrzycha, poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze w celu ustalenia miejsca pobytu dla potrzeb prowadzonego postępowania. Po dokonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został zwolniony.
Policjanci codziennie prowadzą działania mające na celu wykrywanie osób i pojazdów ukrywających się przed organami ścigania. Każdy, kto próbuje uniknąć odpowiedzialności karnej, musi liczyć się z tym, że zostanie zatrzymany.
Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
Źródło: policja.gov.pl