Dwóch poszukiwanych trafiło w ręce policji: 40-latek z recydywą za jazdę po alkoholu, 43-latek z listami gończymi
Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymano: 40-latek za kierowanie w stanie nietrzeźwości, 43-latek za alimenty.
Dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn trafiło dziś w ręce policjantów. Rano kryminalni z drugiego komisariatu weszli do mieszkania przy ul. Krasickiego w Wałbrzychu i zatrzymali 40-letniego mieszkańca miasta, skazanego prawomocnym wyrokiem na rok więzienia za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy drogowej.
Po południu do Komisariatu Policji w Głuszycy zgłosił się natomiast drugi poszukiwany. 43-letni Wałbrzyszan posiadał dwa listy gończe. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu skazał go na blisko rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po południu trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, a stamtąd zostanie przewieziony do wyznaczonego zakładu karnego w kraju.
Źródło: policja.gov.pl